LED sijalka E14 P45 2W 220lm bučka steklena filament
od 2,60 € Brez DDV: 2,13 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Sveti z močjo 2W in s svetilnostjo 220lm.
Na voljo so sijalke v treh barvah svetenja: toplo beli, nevtralno beli in hladno beli barvi.
Takšne filamentne sijalke obstajajo tudi v 4W.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 2W (ekvivalent za 16W) |
|---|---|
| Energijska učinkovitost | F |
| Mere | Ø45×78 mm |
| Svetilnost | 220lm |
| Kot svetilnosti | 300° |
| Barva svetlobe | toplo bela 2700K – 3000K, nevtralno bela 4000K – 4500K, hladno bela 5500K – 6500K |
| Poraba | 2kWh/1000h |
| Priključna napetost | A220V-230V |
| IP ZAŠČITA | IP20 |
| Zatemnilna | NE |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 25.000 h |
| Garancija (meseci-m) | 24m |
























