-21%
LED sijalka E27 A60 9W 4000K 800lm 180° mikrovalovni senzor
Izvirna cena je bila: 13,90 €.11,00 €Trenutna cena je: 11,00 €. Brez DDV: 9,02 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Gre za 9W LED sijalko, ki ima znotraj vgrajen mikrovalovni senzor gibanja, ki je očem neviden.
Sveti v nevtralno beli barvi svetlobe (4000K).
Takšna LED sijalka obstaja tudi s PIR senzorjem gibanja, ki je očem viden.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 9W |
|---|---|
| Mere | Ø60×118 mm |
| Svetilnost | 800lm |
| Kot svetilnosti | 180° |
| Barva svetlobe | nevtralno bela 4000K – 4500K |
| Poraba | 9kWh/1000h |
| Priključna napetost | 230V |
| Senzor zaznavanja | mikrovalovni senzor |
| Čas osvetlitve | 17s |
| Razpon zaznavanja | 10m |
| Zatemnilna | NE |
| IP ZAŠČITA | IP20 |
| Garancija (meseci-m) | 24m |












