-11%
LED sijalka E27 A95 8W 6500k 800lm proti insektom
Izvirna cena je bila: 13,50 €.11,99 €Trenutna cena je: 11,99 €. Brez DDV: 9,83 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
LED žarnica za uničevanje insektov, ki se lahko uporablja tudi kot običajna razsvetljava. Žarnica oddaja močno modro svetlobo, ki je nevidna človeškemu očesu in privablja insekte. Svetilka ima notranjo visokonapetostno mrežo. Insekti, ki jih privabi svetloba, poginejo ob stiku z žicami mreže in padejo na dno ohišja svetilke. Žarnici je priložena čistilna krtačka.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 8W |
|---|---|
| Energijska učinkovitost | F |
| Mere | 95x168mm |
| Svetilnost | 800lm |
| Kot svetilnosti | 160° |
| Barva svetlobe | hladno bela 5500K – 6500K |
| Poraba | 8kWh/1000h |
| Priključna napetost | AC220-240V |
| IP ZAŠČITA | IP20 |
| Zatemnilna | NE |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 30.000 h |
| Garancija (meseci-m) | 24m |

















