























LED sijalka E27 G45 1W 70lm
od 2,93 € Brez DDV: 2,40 €
Šifra: VIV003538
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Je iredno varčna LED žarnica, z grlom E27, močjo 1W, svetilnostjo 70lm in kotom svetilnosti 320°.
Izbirate lahko med naslednjimi barvami: rumeno, modro, rdečo in zeleno in si tako pričarate svetlobo po svojih željah
Takšna sijalka obstaja tudi v toplo beli in hladno beli barvi svetlobe.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 1W |
|---|---|
| Energijska učinkovitost | G |
| Mere | Ø45×69 mm |
| Svetilnost | 70lm |
| Kot svetilnosti | 320° |
| Barva svetlobe | oranžna, rumena, modra, rdeča, zelena |
| Priključna napetost | 230V |
| Življenjska doba izdelka (h) | 25000h |
| IP ZAŠČITA | IP20 |
| Zatemnilna | NE |
| Garancija izdelka (meseci) | 24m |
Morda vam bo všeč tudi...
- H-HDT618
LED cevna sijalka T8 G13 120cm 18W 2880lm steklena
od 7,20 € Brez DDV: 5,90 €Izberite možnosti Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka - OP-1937
LED sijalka GU10 5W 400lm 38°
od 2,79 € Brez DDV: 2,29 €Izberite možnosti Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka - FUT-012
LED sijalka E27 9W RGB+CCT 850lm SMART Mi-light
34,21 € Brez DDV: 28,04 € Brez DDV: 0,00 € - EKO-EKM0465
LED magnetni modul 24W 4000K 2500lm 230V
20,95 €Izvirna cena je bila: 20,95 €.10,99 €Trenutna cena je: 10,99 €. Brez DDV: 9,01 € Brez DDV: 0,00 € - VIV003543
LED sijalka E27 G45 0,5W RGB – 7 barv
3,99 € Brez DDV: 3,27 € Brez DDV: 0,00 €









