



















LED sijalka E27 G45 2W 120lm 6400k
2,93 € Brez DDV: 2,40 € Brez DDV: 0,00 €
Šifra: V1501530
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
LED žarnice serije COLORLED s polikarbonatnim difuzorjem ponujajo 20.000 ur dolgo življenjsko dobo, 20.000 ciklov vklopa/izklopa in širok razpon napetosti. Ta model G45 ima podnožje E27 in 270° kot svetlobnega snopa za želeno prilagodljivost osvetlitve. Pripravljene so za uporabo in so enostavne za uporabo.
Sijalka sveti v hladno beli svetlobi (6400K).
Dodatne podrobnosti
| Moč | 2W |
|---|---|
| Energijska učinkovitost | G |
| Mere | Ø45×69 mm |
| Svetilnost | 120lm |
| Kot svetilnosti | 270° |
| Barva svetlobe | hladno bela 5500K – 6500K |
| Priključna napetost | 230V |
| Življenjska doba izdelka (h) | 20000h |
| IP ZAŠČITA | IP20 |
| Zatemnilna | NE |
| Garancija izdelka (meseci) | 24m |
Morda vam bo všeč tudi...
- FUT-012
LED sijalka E27 9W RGB+CCT 850lm SMART Mi-light
34,21 € Brez DDV: 28,04 € Brez DDV: 0,00 € - VT-2099-N
LED sijalka E27 A60 8,5W 806lm
od1,80 €Izvirna cena je bila: 1,80 €.1,60 €Trenutna cena je: 1,60 €. Brez DDV: 1,31 €Izberite možnosti Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka - OP-1838
LED sijalka E27 G45 4W 320lm
od 1,56 € Brez DDV: 1,28 €Izberite možnosti Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka - VIV003543
LED sijalka E27 G45 0,5W RGB – 7 barv
3,99 € Brez DDV: 3,27 € Brez DDV: 0,00 € - OP1878
LED sijalka E27 R63 6W 480lm
od 4,14 € Brez DDV: 3,39 €Izberite možnosti Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka








