







LED sijalka E27 G45 4W vijolična
2,93 € Brez DDV: 2,40 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
LED žarnica polikarbonatnim difuzorjem ponuja 20.000 ur dolgo življenjsko dobo, 15.000 ciklov vklopa/izklopa in širok razpon napetosti. Ta model G45 ima podnožje E27 in 270° kot svetlobnega snopa za želeno prilagodljivost osvetlitve. Pripravljene so za uporabo in so enostavne za uporabo.
Modna barvna vijolična sijalka ustvari topel, romantičen ali skrivnosten vizualni učinek. Barvite barve dodajo ustvarjalnost domačemu življenju in sanjsko vzdušje osebnosti. Ne le, da ima svetel videz, ampak uporablja tudi visokokakovostne LED čipe v notranjosti, ki so svetli in varčni z energijo, kar zagotavlja enakomerno svetlobo. Naravna barva svetlobe ni bleščeča. Osvetlitev z velikim kotom nadomešča tradicionalne žarnice z žarilno nitko, kot osvetlitve pa je 230°.
Visokokakovosten senčnik iz PC-ja, visoka trdnost, odpornost na pritisk, dober prenos svetlobe. Plastično-aluminijasto ohišje svetilke za hiter prenos toplote, izboljšanje odvajanja toplote in podaljšanje življenjske dobe.
Primerno za domačo razsvetljavo, hotelsko razsvetljavo, razsvetljavo hodnikov, odrsko razsvetljavo, razsvetljavo barov itd. Lahko se namesti neposredno v tradicionalne svetilke, svetlobna ohišja in znotraj svetlobnih ohišij, da se doseže praznično, vsakodnevno raznoliko vzdušje.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 4W |
|---|---|
| Energijska učinkovitost | G |
| Mere | Ø45×78 mm |
| Kot svetilnosti | 230° |
| Barva svetlobe | vijolična |
| Priključna napetost | 230V |
| Življenjska doba izdelka (h) | 15000h |
| IP ZAŠČITA | IP20 |
| Zatemnilna | NE |
| Garancija izdelka (meseci) | 24m |
Morda vam bo všeč tudi...
- OP5056
LED svetlobna veriga s sijalkami G45 50lm/W IP65 8M/13M
od 43,31 € Brez DDV: 35,50 €Izberite možnosti Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka - OP5051-6-14m
Svetlobna veriga E27 za LED 6M ali 14,4m IP65
od52,00 €Izvirna cena je bila: 52,00 €.39,00 €Trenutna cena je: 39,00 €. Brez DDV: 31,97 €Izberite možnosti Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka - OP1774
LED sijalka E27 A60 8,5W 806lm
od 1,89 € Brez DDV: 1,55 €Izberite možnosti Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka - OP1881
LED sijalka E27 A70 18W 1440lm
od 4,27 € Brez DDV: 3,50 €Izberite možnosti Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka - OP1815
LED sijalka E27 G45 8,5W 806lm
od 2,90 € Brez DDV: 2,38 €Izberite možnosti Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka










