LED solarna vrtna svetilka 2W 40lm IP65
od 23,00 € Brez DDV: 18,85 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je vrtna solarna svetilka, katere telo je črne barve, narejeno pa je iz trpežne in kvalitetne plastike (ABS).
- Sveti z močjo 2W in s svetilnostjo 40lm.
- Vklopimo/izklopimo jo s pritiskom na gumb ON/OFF.
- Deluje s pomočjo polikristalne sončne plošče (DC5,5V, 2W), ki je poleg svetilke in jo napaja 3.7V 1200mAh baterija. Za polnjenje potrebuje zgolj sonce, saj se polni s pomočjo njega (cca. 6-8 ur) in tako ne bomo trošili električne energije.
- Izbiramo lahko med toplo belo (3000K), nevtralno belo (4000K) in hladno belo (6400K) barvo svetenja.
- Svetilka ima vgrajen svetlobni senzor, ki avtomatsko loči dan od dneva in se samodejno vklopi, s polno močjo (100%), takoj ko nastopi mrak.
- Čas delovanja svetilke po enem polnjenju je cca. 10-12 ur.
- Je vodoodporna in zdrži na temperaturah med -20° in +45°C.
- Zanjo je značilna enostavna namestitev, saj jo le vpiknemo v zemljo.
Namestimo jo lahko v tla. Npr. ob poteh, ob vrtni terasi, v travo, ob vrtu, v vrt, itd.
Dodatne podrobnosti
| Barva telesa izdelka | črna |
|---|---|
| Mere | 140x150x280mm |
| Material | ABS |
| Svetilnost | 40lm |
| Barva svetlobe | toplo bela 2700K – 3000K, nevtralno bela 4000K – 4500K, hladno bela 5500K – 6500K |
| Začetni čas VKLOPA | 100% takojšen vklop: 0.001sek |
| Svetlobni tok | LED COB |
| Senzor zaznavanja | senzor za mrak |
| CRI | >80 |
| IP ZAŠČITA | IP65 |
| Garancija (meseci-m) | 36m |

























