LED stenska svetilka 12W 3CCT 700lm ali E27 IP65 PW2300
od 23,31 € Brez DDV: 19,11 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
načilnosti:
- je stenska zunanja svetilka, pravokotne oblike, bele ali antracit sive barve.
- Na voljo imate dve opciji:
- Svetilka, ki sveti z močjo 12W in s svetilnostjo 700lm, je na voljo v BELI ali ANTRACIT SIVI barvi telesa – ima opcijo 3CCT– možnost prilagajanja svetlobe od tople bele (3000K) pa vse do hladno bele barve svetenja (6000K),
- Svetilka z nastavkom za eno LED sijalko E27 (max. moč 18W), ki je na voljo v BELI ali ANTRACIT SIVI barvi.
- Ne povzroča UV sevanja.
- Je prahotesna in vlagoodporna, zato jo primerna tako za zunanjo kot notranjo razsvetljavo.
- Je elegantna zamenjava za tradicionalno osvetlitev.
- Opremljena je z visoko kakovostnimi čipi SMD za boljšo zanesljivost in dolgo življenjsko dobo.
- Oddaja veliko manj toplote, kot klasična halogena svetila.
- Poraba energije je do 80% manjša od standardnih luči.
- Pritrditev na steno je zelo enostavna.
Namestimo jo lahko: v domovih, na parkiriščih, letališčih, nakupovalnih središčih, na balkone, na fasade, itd.
Dodatne podrobnosti
| Moč | E27, 12W |
|---|---|
| Energijska učinkovitost | G |
| Barva telesa izdelka | bela, antracit siva |
| Oblika izdelka | pravokotna |
| Mere | Ø230x101x90 mm |
| Material | PC |
| CCT stikalo | DA |
| Svetilnost | 700lm |
| Poraba | 12kWh/1000h |
| Priključna napetost | AC200-240V |
| IP ZAŠČITA | IP65 |
| Svetlobni tok | SMD |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 20.000 h |
| Garancija (meseci-m) | 12m |

























