LED stenska svetilka 10W 4000k 800lm IP65 ZURI s senzorjem
26,50 € Brez DDV: 21,72 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je kvadratne oblike z vgrajenim PIR senzorjem (na spodnjem delu telesa) in sveti v prijetni nevtralno beli barvi svetlobe (4000K).
- Je bele barve.
- Območje senzorja: max. 9 m (stenska montaža).
- Po vklopu gori od 10 sekund do 3 minute (možnost nastavitve).
- Nudi visoko svetlobno učinkovitost in do 80 % prihranek pri električni energiji.
- Izdelana je iz visoko kakovostnih in trpežnih materialov (PP/PC), odpornih na UV žarke.
- Življenjska doba je cca. 50000 h.
- Namestitev je enostavna.
- Zdrži na temperaturah od -20° do + 40°C.
- Oddaja veliko manj toplote, kot klasična halogena svetila, zato se ob dotiku z njo ne morete opeči.
- Je prahotesna in vodoodporna, zato je primerna tako za notranje prostore kot za zunanjo uporabo.
Nameščamo jo na območja pred vhodi stavb, dvorišč, garaž, lahko tudi na hodnikih ali v drugih notranjih prostorih itd.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 10W |
|---|---|
| Energijska učinkovitost | G |
| Barva telesa izdelka | bela |
| Oblika izdelka | kvadratna |
| Mere | 88x232x54mm |
| Svetilnost | 800lm |
| Kot svetilnosti | 120° |
| Barva svetlobe | nevtralno bela 4000K – 4500K |
| Poraba | 10kWh/1000h |
| Priključna napetost | 230V |
| IP ZAŠČITA | IP65 |
| Svetlobni tok | SMD |
| Senzor zaznavanja | PIR senzor |
| Zatemnilna | NE |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 50.000 h |
| Garancija (meseci-m) | 24m |
















