-5%
LED stenska svetilka 9W 4000k 5 IP54 GLOSS senzor PIR
Izvirna cena je bila: 42,50 €.40,50 €Trenutna cena je: 40,50 €. Brez DDV: 33,20 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je stenska zunanja SENZORSKA svetilka, modnega dizajna, v čudoviti antracit sivi barvi, katere telo je izdelano iz visoko kakovostnega aluminija in plastike. Zaradi uporabe aluminija je trpežna, lahka in s tem enostavna za sestavo.
- Sveti z močjo 9W, v nevtralno beli barvi svetlobe (4000K), s svetilnostjo 990lm, pod 120° kotom.
- Vgrajen ima senzor gibanja in senzor za mrak, ki samodejno prepozna dan in noč, ter ima možnost prilagoditve parametrov:
- časa osvetlitve (Time)
- praga načina delovanja (LUX)
- Senzor zazna razdaljo na maksimalni razdalji 8m, pod kotom 120°.
- Opremljena je z visoko kakovostnimi LED diodami SMD (24xSMD 2835) za boljšo zanesljivost, visoko energetsko učinkovitost in daljšo življenjsko dobo.
- Stopnja zaščite IP54 zagotavlja visoko stopnjo odpornosti svetilke na vremenske razmere, zato je primerna tako za zunanjo kot notranjo razsvetljavo.
- Poraba energije je do 80% manjša od standardnih luči.
Namestimo jo lahko na stene: v domovih, na fasadah zgradb, na nadstreške, nad vhodi, itd., saj je primerna za osvetlitev vrtov, pokrajin, teras, itd.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 9W |
|---|---|
| Energijska učinkovitost | F |
| Barva telesa izdelka | črna |
| Material | PC |
| Kot svetilnosti | 120° |
| Barva svetlobe | nevtralno bela 4000K – 4500K |
| Poraba | 12kWh/1000h |
| Priključna napetost | AC220-240V |
| Svetlobni tok | LED SMD 2835 |
| Začetek delovanja | <1s |
| Senzor zaznavanja | PIR senzor |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 30.000 h |
| IP ZAŠČITA | IP54 |
| Garancija (meseci-m) | 12m |
| Mere svetilke | 220x100x150mm |



















