LED stenska svetilka 14W 4000k 910lm IP44 CYBER
od 70,99 € Brez DDV: 58,19 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je stenska kvalitetna svetilka, priznane blagovne znamke STRÜHM, katere telo je narejeno iz aluminijeve zlitine.
- Sveti z močjo 14W in s svetilnostjo 910lm, v nevtralni beli barvi svetlobe (4000K).
- Izbirate lahko med srebrno ali črno barvo ohišja.
- Je prahotesna in vlagoodporna, zato jo primerna za vlažne prostore (IP44).
- Opremljena je z visoko kakovostnimi LED diodami SMD, ki zagotavljajo boljšo zanesljivost in dolgo življenjsko dobo svetilke.
- Je elegantna zamenjava za tradicionalno osvetlitev.
- Poraba energije je do 80% manjša od standardnih luči.
- Pritrditev na steno je zelo enostavna.
Uporabljamo jo za delovanje v prostorih s povečano vlažnostjo, npr. kopalnice s transformatorjem, itd.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 14W |
|---|---|
| Barva telesa izdelka | črna, srebrna |
| Mere | 25x600x50mm |
| Material | aluminijeva zlitina |
| Svetilnost | 910lm |
| Kot svetilnosti | 90° |
| Barva svetlobe | nevtralno bela 4000K – 4500K |
| Poraba | 14kWh/1000h |
| Priključna napetost | 230V, 50Hz |
| Svetlobni tok | LED SMD |
| Ra | >80 |
| IP ZAŠČITA | IP44 |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 30.000 h |
| Garancija (meseci-m) | 12m |





















