LED stenska svetilka 2x3W CCT IP54 JR503A
od 33,18 € Brez DDV: 27,20 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je zunanja sodobna stenska svetilka, primerna tudi za notranjo uporabo.
- Je zelo trpežna svetilka, UV odporna in antikorozivna.
- Izbirate lahko med antracit sivo ali belo barvo svetilke.
- Svetilka sveti z močjo 2x3W, s svetilnostjo 540lm.
- Ima funkcijo 3CCT, kar pomeni, da je možno nastaviti temperaturo barve od toplo bele (3000K), nevtralno bele (4000K), vse do hladno bele z modrikastim sijajem (6000K).
- Dimenzija svetilke je 115x90x30mm.
- Zaščita je IP54, kar pomeni, da je prahotesna in vlagoodporna ter zato primerna tako za zunanjo kot notranjo razsvetljavo.
- Opremljena je z integriranim LED svetlobnim virom, kar zagotavlja boljšo uporabo, varčnost pri električni energiji in zelo dolgo življenjsko dobo izdelka.
- Poraba energije je do 80% manjša od standardnih luči.
Namešča se predvsem na fasado hiš, nad vhodni vrata, pod balkon, itd. Svetilka, nameščena na fasadah, bo lepo osvetlila naš dom, vrt ali celo balkon, in tem mestom dodala neverjeten in očarljiv videz.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 2x3W |
|---|---|
| Barva telesa izdelka | bela, antracit siva |
| Mere | 115x90x30mm |
| Material | aluminij |
| Svetilnost | 576lm |
| Barva svetlobe | 3CCT |
| Poraba | 6kWh/1000h |
| Priključna napetost | 230V |
| IP ZAŠČITA | IP54 |
| Svetlobni tok | SMD LED diode |
| Garancija (meseci-m) | 24m |
| Opomba | Slike primerov so simbolične in se lahko razlikujejo od realnih (barva, natančna oblika, mere, itd). |


















