Akcija
LED stenska svetilka 9W/12W/15W/8W 3CCT IP65 DISK
od Izvirna cena je bila: 16,90 €.13,50 €Trenutna cena je: 13,50 €. Brez DDV: 11,07 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
Predstavljamo kolekcijo stenskih svetilk serije DISK, ki jih odlikuje minimalističen dizajn in visoka funkcionalnost. Te moderne stenske svetilke so na voljo v več velikostih in moči: 9W, 12W, 15W in 18W, ki zagotavljajo osvetlitev v treh različnih barvah svetlobe (3000K, 4500K, 6500K). Zaradi odpornosti na vremenske vplive (IP65) se stenske svetilke serije DISK odlično obnesejo na fasadah, pa tudi na drugih mestih, izpostavljenih vlagi. Izdelane so iz trpežnih materialov, kot je polikarbonat (PC), zato so odporne na poškodbe in enostavne za namestitev. Njihov sodoben videz v črni barvi vnaša eleganco in slog tako zunaj kot znotraj stavb. Zaradi svoje univerzalne zasnove se stenske svetilke DISK odlično prilegajo različnim notranjim in fasadnim ureditvam. Idealne so za osvetlitev fasad hiš, garaž ali teras in dajejo vsakemu prostoru sodoben značaj. Vsaka stenska svetilka iz te serije ima 3-letno garancijo.
9W: Mere: 120x47mm Svetilnost: 900lm
12W: Mere: 180x47mm Svetilnost: 1150lm
15W: Mere: 220x47mm Svetilnost: 1500lm
18W: Mere: 250x47mm Svetilnost: 1900lm
Dodatne podrobnosti
| Moč | 9W, 12W, 15W, 18W |
|---|---|
| Barva telesa izdelka | črna |
| Material | PC s polikarbonatom |
| Kot svetilnosti | 110° |
| Barva svetlobe | 3CCT |
| Poraba | 9kWh/1000h, 12kWh/1000h, 15kWh/1000h, 18kWh/1000h |
| Priključna napetost | 230V, 50Hz |
| Svetlobni tok | LED SMD |
| IP ZAŠČITA | IP65 |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 20.000 h |
| Garancija (meseci-m) | 24m |



































