LED stenska svetilka 9W 4000k 585lm IP44 CYBER
od 46,99 € Brez DDV: 38,52 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je stenska kvalitetna svetilka, priznane blagovne znamke STRÜHM, katere telo je narejeno iz aluminijeve zlitine.
- Sveti z močjo 9W in s svetilnostjo 585lm, v nevtralni beli barvi svetlobe (4000K).
- Izbirate lahko med srebrno ali črno barvo ohišja.
- Je prahotesna in vlagoodporna, zato jo primerna za vlažne prostore (IP44).
- Opremljena je z visoko kakovostnimi LED diodami SMD, ki zagotavljajo boljšo zanesljivost in dolgo življenjsko dobo svetilke.
- Je elegantna zamenjava za tradicionalno osvetlitev.
- Poraba energije je do 80% manjša od standardnih luči.
- Pritrditev na steno je zelo enostavna.
Uporabljamo jo za delovanje v prostorih s povečano vlažnostjo, npr. kopalnice s transformatorjem, itd.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 9W |
|---|---|
| Barva telesa izdelka | črna, srebrna |
| Mere | 25x400x50mm |
| Material | aluminijeva zlitina |
| Svetilnost | 585lm |
| Kot svetilnosti | 90° |
| Barva svetlobe | nevtralno bela 4000K – 4500K |
| Poraba | 9kWh/1000h |
| Priključna napetost | 230V, 50Hz |
| Svetlobni tok | LED SMD |
| Ra | >80 |
| IP ZAŠČITA | IP44 |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 30.000 h |
| Garancija (meseci-m) | 12m |





















