-10%
LED stopniščna svetilka 1,5W 4000k 80lm IP65 pravokotna
Izvirna cena je bila: 16,27 €.14,64 €Trenutna cena je: 14,64 €. Brez DDV: 12,00 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je stenska, dizajnerska nadgradna svetilka, pravokotne oblike in lepe, temno sive barve.
- Telo je narejeno iz trpežne in kvalitetne plastike, medtem, ko je pokrov difuzorja iz polikarobonata.
- Sveti z močjo 1,5W in s svetilnostjo 80lm, v nevtralno beli barvi svetenja (4000K) .
- Je prahotesna in vlagoodporna in tako primerna za vse vremenske razmere.
- Poraba energije je do 80% manjša od standardnih luči.
- Zdrži pri temperaturah od -20 do +60°C.
Primerna je predvsem za namestitev npr. na škarpo, za osvetlitev hodnikov, stopnic, stopnišč, itd, lahko pa jo namestimo tudi v notranje prostore bivališč in drugih poslopij (npr. v spalnico, itd.).
Na voljo je tudi daljša verzija takšne svetilke, ki sveti z močjo 1,5W.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 1,5W |
|---|---|
| Material | ABS |
| Barva telesa izdelka | temno siva |
| Mere | 100×60×33mm |
| Svetilnost | 80lm |
| Poraba | 1,5kWh/1000h |
| Barva svetlobe | nevtralno bela 4000K – 4500K |
| Priključna napetost | AC220-240V |
| IP ZAŠČITA | IP65 |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 30.000 h |
| Garancija (meseci-m) | 24m |
| Opomba | Slike primerov so simbolične in se lahko razlikujejo od realnih (barva, natančna oblika, mere, itd). |


























