LED stopniščna svetilka 3,5W 210lm IP44 vgradna
od 13,65 € Brez DDV: 11,19 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je zunanja stopniščna svetilka, bele barve, katere telo je narejeno iz aluminiija, pokrov pa je steklen.
- Sveti z močjo 3,5W in s svetilnostjo 210lm, pod 90° kotom.
- Izbirate lahko med nevtralno (4000K) ali hladno belo (5700K) barvo svetenja.
- Prav tako lahko izbirate med kvadratno ali okroglo obliko izdelka.
- Je prahotesna in vlagoodporna, zato jo primerna tako za zunanjo kot notranjo razsvetljavo (IP44).
- Opremljena je z LED SMD diodami, ki zagotavljajo daljšo življenjsko dobo in manjšo porabo energije.
- Namestitev je enostavna. Vstavi se v montažno luknjo s Ø60mm.
- Življenjska doba je cca 30.000h.
- Primerna je za namestitev tako v notranje prostore bivališč in drugih poslopij (npr.: na hodnike, stopnice, stopnišča, spalnice, itd) kot v zunanjo okolico (npr.: stopnice, škarpe, okoli bazenov, itd).
Več o izdelku si lahko pogledate na tem linku.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 3,5W |
|---|---|
| Barva telesa izdelka | bela |
| Oblika izdelka | okrogla, kvadratna |
| Material ohišja | aluminij |
| Material difuzorja (pokrova) | steklo |
| Izrez | Ø60 mm |
| Svetilnost | 210lm |
| Barva svetlobe | nevtralno bela 4000K – 4500K, hladno bela 5500K – 6500K |
| Poraba | 3,5kWh/1000h |
| Priključna napetost | 230V |
| Svetlobni tok | SMD LED diode |
| IP ZAŠČITA | IP44 |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 30.000 h |
| Garancija (meseci-m) | 12m |
| Opomba | Slike primerov so simbolične in se lahko razlikujejo od realnih (barva, natančna oblika, mere, itd). |



























