Akcija
LED stropna svetilka 30W/40W/50W IP22 160° VESNA
od Izvirna cena je bila: 40,00 €.34,00 €Trenutna cena je: 34,00 €. Brez DDV: 27,87 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je dizajnerska plafonjera, zelo kvalitetne izdelave.
- Plafonjero lahko izbirate glede na:
- obliko telesa: okrogla ali kvadratna oblika
- moč: 30W (2640lm), 40W (3300lm) in 50W-samo okrogla (3960lm)
- Vsebuje kakovosten LED čip SMD 2835, kar omogoča dolgo življenjsko dobo in prihranek pri energiji.
- Je prahotesna, a ni vodoodporna, zato je primerna za notranje prostore, kjer ni vlage.
- Poraba energije je do 70% manjša od standardnih luči.
- Namestitev na strop je zelo enostavna.
- Kot svetenja je 160°.
- Barva svetenja je nevtralno bela (4000K).
Namestimo jih lahko: v domovih, na letališčih, nakupovalnih središčih, itd.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 30W, 40W, 50W |
|---|---|
| Energijska učinkovitost | E |
| Barva telesa izdelka | črn rob |
| Oblika izdelka | okrogla, kvadratna |
| Mere | ⌀300×50, ⌀400×50, ⌀500×50 |
| Kot svetilnosti | 160° |
| Material | akril, nerjaveče jeklo |
| Barva svetlobe | nevtralno bela 4000K – 4500K |
| Priključna napetost | 220-240V AC 50/60Hz |
| Začetni čas VKLOPA | takoj (0,1s) |
| IP ZAŠČITA | IP22 |
| Zatemnilna | NE |
| Svetlobni tok | 36 x 2835 SMD LED |
| Garancija (meseci-m) | 24m |






















































