-25%
LED stropna svetilka 32W 3520lm 4000K IP20 40x40cm
Izvirna cena je bila: 80,00 €.60,00 €Trenutna cena je: 60,00 €. Brez DDV: 49,18 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- Je elegantna stropna svetilka, ki jo zaznamuje minimalističen dizajn v mat beli in črni barvi, ki se popolnoma ujema z različnimi notranjimi dizajni.
- Stropna svetilka sveti z močjo 32W v nevtralno beli barvi svetlobe (4000K), s svetilnostjo 3520lm.
- Vsebuje kakovosten LED čip SMD 2835, kar omogoča dolgo življenjsko dobo in prihranek pri energiji.
- Je prahotesna, a ni vodoodporna, zato je primerna za notranje prostore, kjer ni vlage.
- Plafonjera je opremljena z visoko učinkovitimi LED čipi z indeksom barvnega upodabljanja (CRI) nad 80, kar zagotavlja žive in naravne barve.
- Dimenzija svetilke je 400x400x55 mm.
- Oddaja veliko manj toplote, kot klasična halogena svetila, zato se ob dotiku z njo ne morete opeči.
- Namestitev na strop je zelo enostavna. Pritrdilni vijaki so priloženi.
Primerna je za različne prostore, kot so dnevne sobe, jedilnice, hodnike ali pisarne.
Dodatne podrobnosti
| Priključna napetost | AC200-240V |
|---|---|
| Moč | 32W |
| Barva telesa izdelka | mat bela, črna |
| Oblika izdelka | kvadratna |
| Barva svetlobe | nevtralno bela 4000K – 4500K |
| Material | aluminij + nerjaveče jeklo + PMMA |
| Mere | 400x400x55 mm |
| Svetilnost | 3520 lm |
| Svetlobni tok | SMD 2835 |
| Zatemnilna | NE |
| Energijska učinkovitost | F |
| IP ZAŠČITA | IP20 |
| Garancija (meseci-m) | 24m |



















