LED svetilka 150cm 52W 8580lm 120° IP65 SIRMIUM
58,90 € Brez DDV: 48,28 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Opis:
- Je vodoodporna LED svetilka, katere telo je narejeno iz trpežne plastike.
- Primerna je za priklop 220-240V.
- Sveti z močjo 52W in s svetilnostjo 8580lm.
- Sveti v nevtralni (4000K) barvi svetenja.
- Mere svetilke: 1500x75x70mm.
- Namenjena je komercialni in domači uporabi.
Uporabljamo jih za osvetlitev tako manjših kot tudi večjih prostorov, kot so garaže, delavnice, kurilnice, hodniki, nadstreški, trgovine, skladišča, proizvodnje itd.
Takšna svetilka obstaja tudi daljša 120cm.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 52W |
|---|---|
| Energijska učinkovitost | C |
| Barva svetlobe | nevtralno bela 4000K – 4500K |
| Priključna napetost | AC220-240V |
| IP ZAŠČITA | IP65 |
| Garancija (meseci-m) | 24m |
| Kot svetilnosti | 120° |
| Poraba | 52kWh/1000h |
| Mere svetilke | 1500x75x70mm |
| Material | ABS + PC |
| Svetilnost | 8580lm |
| Začetni čas VKLOPA | takoj (0,1s) |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 25.000 h |



















