LED svetilka 60cm 36W 5000k 4000lm
19,99 € Brez DDV: 16,39 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Opis:
- Je LED svetilka, sodobnega dizajna, katere telo je narejeno iz aluminija, ohišje pa iz trpežne plastike.
- Primerna je za direkten priklop na 185-265V.
- Sveti z močjo 36W in s svetilnostjo 4000lm v nevtralno do hladno beli (5000K) barvi svetenja.
- Mere svetilke: 600x60x45mm.
- Namenjena je komercialni in domači uporabi.
Uporabljamo jih za osvetlitev tako manjših kot tudi večjih prostorov, kot so trgovine, skladišča, garaže, proizvodnje, hodniki, itd.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 36W |
|---|---|
| Mere | 600x60x45mm |
| Svetilnost | 4000lm |
| Svetlobni tok | SMD |
| Barva svetlobe | 5000K |
| Priključna napetost | AC185-265V |
| IP ZAŠČITA | IP20 |
| Garancija (meseci-m) | 12m |



















