Akcija
LED svetilka 8W 4000k 720lm IP64 DAVO
od Izvirna cena je bila: 8,00 €.4,99 €Trenutna cena je: 4,99 €. Brez DDV: 4,09 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- Svetilka Davo je moderna ovalna svetilka s preprostim, elegantnim dizajnom in visoko funkcionalnostjo.
- Na voljo je v dveh barvah: beli in črni, kar vam omogoča, da jih prilagodite svojim potrebam.
- Sveti z močjo 8W in s svetilnostjo 720lm, v nevtralno beli barvi svetlobe (4000K).
- Stopnja zaščite svetilke pa je IP64, kar zagotavlja zaščito pred prahom in brizganjem vode, zaradi česar so idealna rešitev tako za notranjo kot zunanjo uporabo.
- Svetilke Davo so izdelane iz visokokakovostnih materialov, ki zagotavljajo dolgo življenjsko dobo in odpornost na različne okoljske pogoje, kar zagotavlja razred mehanske trdnosti IK06.
- Zahvaljujoč uporabi sodobnih LED diod so svetilke Davo energetsko učinkovite, kar pomeni nižje obratovalne stroške in manjši vpliv na okolje.
- Ovalne svetilke Davo so odlične za različne prostore, kot so stopnišča, kleti, garaže, delavnice ali drugi prostori, ki zahtevajo trdno in zanesljivo osvetlitev.
- Pritrditev na steno je zelo enostavna.
Namestimo jo lahko na stene: v domovih, na fasadah zgradb, škarpah, primerna za osvetlitev vrtov, pokrajin, teras, itd.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 8W |
|---|---|
| Barva telesa izdelka | bela, črna |
| Mere | 160x89x46mm |
| Material | PC s polikarbonatom |
| Svetilnost | 720lm |
| Kot svetilnosti | 180° |
| Barva svetlobe | nevtralno bela 4000K – 4500K |
| Poraba | 8kWh/1000h |
| Priključna napetost | 230V, 50Hz |
| Svetlobni tok | LED SMD |
| IP ZAŠČITA | IP64 |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 20.000 h |
| Garancija (meseci-m) | 36m |




























