-20%
LED zasilna svetilka s 3h 4W 6000K 140lm IP65
Izvirna cena je bila: 41,50 €.33,40 €Trenutna cena je: 33,40 €. Brez DDV: 27,38 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je bela podolgovata svetilka, ki sveti v hladni beli barvi svetlobe (6000K) in ponazarja izhod.
- Svetilka ima vgrajeno litijsko baterijo z napetostjo 3.6V in kapaciteto 1500mAh in tako zagotavlja 3-urno funkcijo zasilne razsvetljave. Ta se vklopi v primeru izklopa električne energije.
- Izdelana je iz kakovostne plastike in aluminija.
- Ima dolgo življenjsko dobo do cca 25000h.
- Vsebuje visoko kakovosten LED čip SMD, ki zagotavlja visoko energetsko učinkovitost in dolgo življenjsko dobo.
- Namestitev je enostavna, saj se jo namesti na okvir, ki ni priložen.
- Zdrži na temperaturah od -30°C – +50°C.
Svetilka je namenjena samodejni osvetlitvi izhodov v raznih centrih, itd.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 4W |
|---|---|
| Energijska učinkovitost | G |
| Barva telesa izdelka | bela |
| Mere | 355x115x60 mm |
| Material | plastica+aluminij |
| Svetilnost | 140lm |
| Barva svetlobe | hladno bela 5500K – 6500K |
| Poraba | 4kWh/1000h |
| Svetlobni tok | 16xSMD 2835 |
| Priključna napetost | AC220-240V |
| Frekvenca delovanja | 50-60Hz |
| Začetni čas vklopa | 0.2s |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 25.000 h |
| IP ZAŠČITA | IP65 |
| Garancija (meseci-m) | 24m |
















