LED talna svetilka 1,2W 6500k 100lm IP65 200.01.15-A vgradna večsmerna
22,87 € Brez DDV: 18,75 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je talna večsmerna vgradna svetilka, okrogle oblike, katere telo je narejeno iz visoko kvalitetnih materialov (aluminija in ABS), odpornih na vse vremenske razmere.
- Ima več okencev, ki omogočajo osvetlitev v vse smeri, tako da je primerna za osvetlitev večjih površin.
- Sveti z močjo 1,2W in s svetilnostjo 100lm.
- Zaščita je IP65, kar pomeni, da je prahotesna in vodoodporna.
- Je enostavna zamenjava za tradicionalno talno osvetlitev.
- Vsebuje kakovostne LED diode SMD, kar ji zagotavlja boljšo kakovost in dolgo življenjsko dobo (cca. 30000h).
- Odporna je na UV žarke.
- Pritrditev v tla je enostavna.
Primerna je osvetlitev večjih površin, kot so ploščic, dovozov, ulic, mest, parkov, itd.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 1,2W |
|---|---|
| Energijska učinkovitost | G |
| Barva telesa izdelka | siva |
| Material | aluminij + ABS |
| Mere | Ø100x74mm |
| Svetilnost | 100lm |
| Barva svetlobe | hladno bela 5500K – 6500K |
| Poraba | 1kWh/1000h |
| Svetlobni tok | 12x LED SMD |
| Priključna napetost | AC220-240V |
| IP ZAŠČITA | IP65 |
| Garancija (meseci-m) | 12m |


























