Akcija
LED talna vrtna svetilka za LED 1xGX53 50/60/80cm MARIO
od Izvirna cena je bila: 68,00 €.54,50 €Trenutna cena je: 54,50 €. Brez DDV: 44,67 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je arhitekturna, estetsko oblikovana svetilka iz serije Mario. Ohišje je antracit sive barve, izdelano iz najkakovostnejših materialov (Al + PC), odporno na vse vremenske razmere.
- Ta vrtna svetilka ima navoj za sijalko GX53.
- Svetloba je usmerjana v tla.
- Zanjo je značilno odlično delovanje in dobra kakovost.
- Razred zaščite je IP44, kar pomeni, da je odporna na vlago in da je namenjena zunanji uporabi.
- Opremljena je z visoko kakovostnimi LED diodami SMD, zato bo odličen, zanesljiv in dolgo uporaben vir svetlobe.
- Poraba energije je do 80% manjša od standardnih luči.
- Zanjo je značilna je preprosta konstrukcija in enostavna montaža.
- Delovala bo kot odlična razsvetljava zunaj: na terasi, vrtu, pred hišo, okoli bazena, itd.
Dodatne podrobnosti
| Energijska učinkovitost | G |
|---|---|
| Nastavek za sijalke | GX53 |
| Mere | 60cm, 50cm, 80cm |
| Barva telesa izdelka | antracit siva |
| Priključna napetost | AC220-240V |
| Mere ogrodja svetilke | 120x120mm |
| Material | Aluminij + PC |
| Začetek delovanja | <1s |
| IP ZAŠČITA | IP44 |
| Garancija (meseci-m) | 24m |






























