LED vgradna svetilka 3W 4100K 330lm IP44 FIN
od 7,99 € Brez DDV: 6,55 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je vgradna svetilka, ki sveti v nevtralno beli barvi (4100K), z močjo 3W, s svetilnostjo 330lm, pod kotom 60°.
- Svetilko lahko izberete v beli, črni ali srebrni barvi.
- Dimenzija svetilke je 44 mm, , vstavi se v montažno luknjo s Ø38mm.
- Opremljena je z LED diodami, ki zagotavljajo daljšo življenjsko dobo in manjšo porabo energije.
- Namestitev je enostavna.
Primerna je za namestitev v strop, stopnišče, vgradnjo v steno, itd.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 3W |
|---|---|
| Barva telesa izdelka | bela, črna, srebrna |
| Oblika izdelka | okrogla |
| Izrez | Ø38 mm |
| Material | plastika |
| Svetilnost | 330lm |
| Barva svetlobe | nevtralno bela 4000K – 4500K |
| Poraba | 3kWh/1000h |
| Priključna napetost | 230V |
| Svetlobni tok | LED |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 25.000 h |
| Energijska učinkovitost | G |
| IP ZAŠČITA | IP44 |
| Garancija (meseci-m) | 12m |






















