LED vgradna svetilka 5W IP20 pregibna 38° MONI
od 8,99 € Brez DDV: 7,37 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- Je notranja vgradna svetilka, ki sveti z močjo 5W, s svetilnostjo 400lm, pod kotom 38°.
- Okvir svetilke je pregiben, zato lahko svetilko obrnemo v smer, kjer potrebujemo svetlobo.
- Izberete lahko med barvo svetilke in barvo svetlobe svetenja:
- Na voljo je:
- črna svetilka, ki sveti v nevtralno beli barvi svetlobe (4000K)
- črna svetilka, ki sveti v toplo beli barvi svetlobe (3000K)
- bela svetilka, ki sveti v toplo beli barvi svetlobe (3000K)
- bela svetilka, ki ima stikalo za izbiro barve svetlobe. S stikalom določite katero barvo svetlobe želite – 3000K (toplo bela svetloba), 4300K (nevtralna svetloba), 6500K (dnevna svetloba).
- Je prahotesna in ni vlagoodporna, zato jo primerna le za notranjo razsvetljavo (IP20).
- Opremljena je z LED diodami, ki zagotavljajo daljšo življenjsko dobo in manjšo porabo energije.
- Namestitev je enostavna. Vstavi se v montažno luknjo s Ø74mm.
Primerna je za namestitev v notranje prostore bivališč in drugih poslopij (npr.: na hodnike, stopnice, stopnišča, v spalnice, itd).
Za pregled ostalih svetilk iz serije MONI kliknite tukaj.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 5W |
|---|---|
| Barva telesa izdelka | bela, črna |
| Oblika izdelka | kvadratna |
| Mere svetilke | 88x88x43mm |
| Izrez | Ø74mm |
| Material | ABS + PC |
| Svetilnost | 400lm |
| Barva svetlobe | toplo bela 2700K – 3000K, nevtralno bela 4000K – 4500K, 3CCT |
| Poraba | 5kWh/1000h |
| Priključna napetost | 230V, 50Hz |
| Svetlobni tok | LED |
| IP ZAŠČITA | IP20 |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 35.000 h |
| Garancija (meseci-m) | 24m |






















