Akcija
LED viseča svetilka 78W 3000K/4000K/6000K 4480lm IP20
od Izvirna cena je bila: 91,50 €.77,50 €Trenutna cena je: 77,50 €. Brez DDV: 63,52 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je elegantna in sodobna svetilka, ki bo vsakemu prostoru dodala moderen slog in funkcionalnost.
- Svetilka je na voljo v črni, beli ali zlati barvi, kar ji da videz modernega in luksuznega izgleda, ki se lahko dobro vključi v različne notranje opreme.
- Sveti z močjo 78W, s svetilnostjo 4480lm in je dovolj močna za osvetlitev različnih okolij.
- Svetilka ima funkcijo CCT, kar omogoča prilagajanje barvne temperature. Preklapljate lahko med toplimi in hladnimi odtenki svetlobe, odvisno od razpoloženja ali potreb(3000K, 4000K, 6000k).
- Svetilka ima možnost nastavitve jakosti svetlobe. S to funkcijo si boste ustvarili pravo atmosfero, ki jo potrebujete v določenem trenutku dneva.
- Poleg svetilke boste prejeli še daljinski upravljalnik, ki vam omogoča enostavno upravljanje svetilke.
- Zajlica je dolga 100 cm.
Svetilka je primerna za različne prostore, kot na primer dnevna soba, jedilnica, kuhinja, pisarniški prostori ali kavarne, restavracije in wellness centri za sproščujoče vzdušje.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 78W |
|---|---|
| Barva svetlobe | 3CCT |
| Mere | ∅200,∅400,∅600×1000 mm |
| Svetilnost | 4480 lm |
| Kot svetilnosti | 180° |
| Barva telesa izdelka | bela, črna, staro zlato |
| Zatemnilna | DA |
| Material | kovina, plastika |
| Priključna napetost | 220-240V AC 50/60Hz |
| IP ZAŠČITA | IP20 |
| Svetlobni tok | LED |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 25.000 h |
| Energijska učinkovitost | G |



























