PIR senzor za reflektor
8,99 € Brez DDV: 7,37 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Senzor gibanja PIR je primeren za reflektorje iz serije XUDO PP-100: 20W, 30W, 50W, 100W.
Značilnosti senzorja:
- PIR senzor gibanja ima opcijo prilagajanja parametrov:
- čas osvetlitve (10s-600s)
- prag aktivacije (prag sprožitve 100-2000LUX)
- razdalja zaznavanja (0,5-8m)
- hitrost zaznavanja: 0,6 ~ 1,5 m/s
- višina namestitve: 2,3 m ~ 5,0 m
- območje zaznavanja: 120°
Dodatne podrobnosti
| Hitrost zaznanega gibanja (m/s) | 0,6-1,5 m/s |
|---|---|
| Razpon zaznavanja (m) | 0,5-8m |
| Obseg zaznavanja | 120° |
| Senzor zaznavanja | PIR senzor |
| Prag aktivacije (LUX) | 100-2000 lux |
| Barva telesa izdelka | črna |
| Čas osvetlitve | 10 s – 10 min |
| Montažna višina | 2,3 m ~ 5,0 m |














