Plafonjera 2xE27 za LED IP44 SOLEN okrogla
od 28,37 € Brez DDV: 23,25 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je plafonjera, okrogle oblike, krasi pa jo debelejši rob.
- Izbirate lahko med črnim ali srebrnim ohišjem.
- Za svoje delovanje potrebuje dve sijalki z grlom E27 (max. 40W), ki nista priloženi.
- Ta plafonjera bo krasila vaš dom, vse dokler se je ne boste naveličali. Ko se bosta sijalki iztrošili, ju boste enostavno nadomestili z drugima dvema.
- Zaradi LED sijalk, bo prihranek pri energiji velik (do 80% bolj varčna od plafonjer s klasičnimi halogenimi žarnicami).
- Je prahotesna in vlagoodporna, zato je primerna tako za notranje kot zunanje prostore.
- Namestitev je enostavna.
Idealna je za kopalnice, kopališča, stopnišča, skladišča, kletne prostore, toaletne prostore, hleve, za pod balkon, pod nadstreške, pod kozolce, itd.
Ta plafonjera je na voljo s senzorjem ali kvadratne oblike.
Dodatne podrobnosti
| Barva telesa izdelka | črna, srebrna |
|---|---|
| Oblika izdelka | okrogla |
| Mere | Ø330×70 mm |
| Material | jeklo, plastika |
| Kot svetilnosti | 140° |
| Priključna napetost | AC175-265V |
| IP ZAŠČITA | IP44 |
| Garancija (meseci-m) | 12m |
































