Stenska svetilka 1xE27 za LED IP44 120° FRODA s senzorjem
od 36,42 € Brez DDV: 29,85 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je prahotesna in vlagoodporna svetilka, jajčaste oblike, manjše velikosti, z vgrajenim PIR senzorjem gibanja, ki se odziva na šibko infrardeče sevanje, ki ga oddaja človeško telo (razdalja zaznavanja je max. 9m, 180°).
- Gre za večno svetilko, ki za svoje delovanje potrebuje eno sijalko z grlom E27 (max. 60W), ki ni priložena. Torej je potrebno zamenjati le sijalko, ko se ta iztroši.
- Napaja se na 220-240V (50/60Hz).
- Izbirate lahko med belo ali črno barvo ohišja.
- Zagotavlja varnost uporabe, energetsko učinkovitost in široko funkcionalnost.
- Ima možnost nastavljanja naslednjih dveh parametrov:
- LUX – ureditev svetlobne intenzivnosti (<3-2000 LUX) – vgrajen ima foto občutljivi element, ki omogoča identifikacijo dneva. S tem vam daje možnost, da sami nastavite, pri kateri svetlobni intenzivnosti želite, da se svetilka vklopi.
- TIME – ureditev časa osvetlitve – po vklopu sveti od 10s do 5min (odvisno od tega, kako boste nastavili čas).
- Primerna je tako za notranje kot zunanje prostore (IP44).
- Je enostavna za namestitev.
- Izdelana je iz visoko kakovostnih in trpežnih materialov (PC), odpornih na UV žarke.
- Zdrži na temperaturah od -20° do + 40°C.
Nameščamo jo na območja pred vhodi stavb, dvorišč, garaž, na balkone, na nadstreške, na kozolce, itd.
Dodatne podrobnosti
| Barva telesa izdelka | bela, črna |
|---|---|
| Oblika izdelka | jajčasta |
| Mere | 265x190x100 mm |
| Priključna napetost | AC220-240V |
| Nastavek za sijalke | 1xE27 |
| Senzor zaznavanja | PIR senzor |
| Obseg zaznavanja | 180° |
| Kot svetilnosti | 120° |
| Vrsta senzorja | PIR senzor |
| Čas osvetlitve | min 10s do max 5min |
| Prag aktivacije (LUX) | 3-2000 LUX |
| IP ZAŠČITA | IP44 |
| Garancija (meseci-m) | 12m |






















