-16%
Stenska svetilka 1xE27 za LED IP54 OLIANA
Izvirna cena je bila: 29,43 €.24,80 €Trenutna cena je: 24,80 €. Brez DDV: 20,33 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je stenska, predvsem zunanja svetilka.Telo je trpežno. Narejeno je iz kvalitetnega aluminija in opremljena z držalom za eno LED sijalko E27. Sijalka ni priložena.
- Ima antracit sivo barvo telesa.
- Je prahotesna in vlagoodporna, zato jo primerna tako za zunanjo kot notranjo razsvetljavo.
- Je elegantna zamenjava za tradicionalno osvetlitev.
- Poraba energije je do 80% manjša od standardnih luči.
- Pritrditev je zelo enostavna.
Namestimo jo lahko na stene: v domovih, v kopalnicah, na stopniščih, v hotelskih sobah, v nakupovalnih središčih, pod balkonih, nad vhodnimi vrati, itd.
Dodatne podrobnosti
| Barva telesa izdelka | antracit siva |
|---|---|
| Oblika izdelka | podolgovata-polkrožna |
| Mere | 290x110x130mm |
| Material | aluminij |
| Nastavek za sijalke | 1xE27 |
| Priključna napetost | 230V |
| IP ZAŠČITA | IP54 |
| Garancija (meseci-m) | 12m |


























