Stenska svetilka 1xGU10 za LED IP54 120° FOREST C D
od 17,70 € Brez DDV: 14,51 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je prahotesna in vlagoodporna svetilka, manjše velikosti.
- Gre za večno svetilko, ki za svoje delovanje potrebuje eno sijalko z grlom GU10 (max. 35W). Sijalka ni priložena. Torej je potrebno zamenjati le sijalko, ko se ta iztroši.
- Napaja se na 220-240V (50/60Hz).
- Izbirate lahko med ovalno ali kvadratno obliko.
- Zagotavlja varnost uporabe, energetsko učinkovitost in široko funkcionalnost.
- Primerna je tako za notranje kot zunanje prostore (IP54).
- Je enostavna za namestitev.
- Izdelana je iz visoko kakovostnih in trpežnih materialov (aluminija in stekla).
- Zdrži na temperaturah od -20° do + 40°C.
Nameščamo jo na območja pred vhodi stavb, dvorišč, garaž, na balkone, itd.
Dodatne podrobnosti
| Barva telesa izdelka | črna |
|---|---|
| Oblika izdelka | ovalna, kvadratna |
| Mere | 80x70x90mm |
| Priključna napetost | AC220-240V |
| Nastavek za sijalke | 1xGU10 |
| Kot svetilnosti | 90° |
| IP ZAŠČITA | IP54 |
| Garancija (meseci-m) | 24m |
| Material ohišja | aluminij, steklo |






















