Akcija
Stenska svetilka 2xGU10 za LED IP54 SANTA pravokotna
od Izvirna cena je bila: 22,50 €.17,99 €Trenutna cena je: 17,99 €. Brez DDV: 14,75 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je stenska svetilka, pravokotne oblike, iz serije Santa. Telo je izdelano iz aluminija in opremljeno z dvema držaloma za svetilko GU10.
- Za delovanje potrebuje dve sijalki z okovjem GU10 (max. moč 35W). Sijalka ni priložena.
- Izbirate lahko med črno ali antracit sivo barvo telesa.
- Je prahotesna in vlagoodporna, zato jo primerna tako za zunanjo kot notranjo razsvetljavo.
- Je elegantna zamenjava za tradicionalno osvetlitev navzdol in navzgor (odvisno, kako boste svetilko obrnili).
- Poraba energije je do 80% manjša od standardnih luči.
- Pritrditev je zelo enostavna.
Namestimo jo lahko na stene: v domovih, stopniščih, hotelskih sobah, toaletnih prostorih, nakupovalnih središčih, pod balkonih, nad vhodnimi vrati, itd.
Dodatne podrobnosti
| Barva telesa izdelka | črna, antracit siva |
|---|---|
| Oblika izdelka | kvadratna |
| Mere | 110x95x310mm |
| Material | aluminij |
| Nastavek za sijalke | 2xGU10 |
| Priključna napetost | AC220-240V |
| IP ZAŠČITA | IP54 |
| Garancija (meseci-m) | 12m |



























