Stropna svetilka 1xG9 za LED IP20 PIXAR
od 37,98 € Brez DDV: 31,13 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je lična stropna svetilka, kvadratne oblike. Telo je izdelano iz aluminija in v notranjosti opremljeno z enim okovom za G9 LED sijalko (max. moč 12W). Sijalka ni priložena.
- Izbirate lahko med telesom bele, črne ali sive barve.
- Zaščita je IP20, kar pomen, da je primerna za notranje prostore, kjer ni vlage.
- Je elegantna zamenjava za tradicionalno osvetlitev.
- Poraba energije je do 80% manjša od standardnih luči.
- Pritrditev je zelo enostavna.
Namestimo jo lahko: v domovih, v klubskih sobah, v hotelskih sobah, itd.
Iz te serije PIXAR so na voljo tudi stenske svetilke.
Mogoče vam bo všeč tudi svetilka LOBO.
Dodatne podrobnosti
| Oblika izdelka | kvadratna |
|---|---|
| Mere | 10×10×10cm |
| Barva telesa izdelka | bela, črna, siva |
| Material | aluminij |
| Nastavek za sijalke | 1xG9 |
| Priključna napetost | A220V-230V |
| IP ZAŠČITA | IP20 |
| Garancija (meseci-m) | 12m |





















































