Viseča svetilka 1xGU10 IP20 LUVO 1 beton
43,05 € Brez DDV: 35,29 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je viseča, elegantna svetilka. Narejena je iz jekla in betona. Ima eno ohišje, ki je v notranjosti opremljeno z okovom za eno GU10 LED sijalko (max moč 12W). Sijalka ni priložena.
- Telo je v videzu naravnega betona, medtem ko je ogrodje črno.
- Maksimalna dolžina svetilke je cca. 105cm.
- Zaščita je IP20, kar pomen, da je primerna za notranje prostore, kjer ni vlage.
- Je elegantna zamenjava za tradicionalno osvetlitev navzdol.
- Poraba energije je do 80% manjša od standardnih luči.
- Pritrditev na strop je zelo enostavna.
- Svetilka vam bo dolgo služila, saj sijalko preprosto zamenjate z novo, ko se bo ta iztrošila.
Namestimo jo lahko: v domovih, v klubih, v hotelih, v muzejih, v galerijah, itd.
Iz te serije LUVO, sta v naši ponudbi na voljo tudi naslednji viseči stropni svetilki: LUVO 2 in LUVO 3.
Dodatne podrobnosti
| Material | jeklo + beton |
|---|---|
| Barva telesa izdelka | črna+siva (beton) |
| Mere svetilke | 8×8×105cm |
| Mere ohišja | 6×30cm |
| Nastavek za sijalke | 1xGU10 |
| Priključna napetost | A220V-230V |
| IP ZAŠČITA | IP20 |
| Garancija (meseci-m) | 12m |





















