-14%
Svetilka 3xE27 za LED IP20 ELZA okrogla črna
Izvirna cena je bila: 35,00 €.30,00 €Trenutna cena je: 30,00 €. Brez DDV: 24,59 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- Svetilka iz linije ELZA je dizajnerska svetilka, ki bo popestrila vsak prostor.
- Ogrodje je iz trpežnega jekla.
- Sestavljajo jo trije izhodi, ki imajo vsak na koncu okov za E27 LED sijalko (max moč 35W/sijalko). Sijalke niso priložene.
- Svetilka se bo prilagodila prav vsakemu domu, zahvaljujoč elegantnemu dizajnu.
- Dimenzija podstavka:Ø300 mm
- Dimenzija senčnika: Ø120×80 mm
- Kot svetenja: 350°
- Zaščita je IP20, kar pomeni, da je primerna za notranje prostore, kjer ni vlage.
- Pritrditev na steno je zelo enostavna.
Namestimo jo lahko na steno v dnevni sobi, spalnici, otroški sobi, v galerijah, v razstavnih prostorih in povsod, kjer želimo vnesti moderen dizajn.
Dodatne podrobnosti
| Barva telesa izdelka | črna |
|---|---|
| Material | jeklo |
| Priključna napetost | AC110-240V |
| Kot svetilnosti | 350° |
| Mere svetilke | Dimenzija podstavka:Ø300 mm Dimenzija senčnika: Ø120×80 mm |
| Nastavek za sijalke | 3xE27 |
| IP ZAŠČITA | IP20 |
| Opomba | Kot vrtenja: 350°, Navpični kot nagiba: 90° |
| Garancija (meseci-m) | 12m |















