Svetilka za LED 1xGU10 IP20
od 23,34 € Brez DDV: 19,13 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je estetska dekorativna svetilka, ki lahko spreminja obliko (prikazano med slikami v galeriji).
- Telo je izdelano iz kvalitetnega aluminija in opremljeno z držalom za eno GU10 LED sijalko (max. moč 34W). Sijalka ni priložena.
- Izbirate lahko med belo ali črno barvo telesa.
- Zaščita je IP20, kar pomen, da je primerna za notranje prostore, kjer ni vlage.
- Je elegantna zamenjava za tradicionalno osvetlitev.
- Poraba energije je do 80% manjša od standardnih luči.
- Ta svetilka vam bo dolgo služila, saj boste zamenjali le sijalko, ko se bo ta iztrošila.
- Pritrditev je zelo enostavna.
- Namestimo jo lahko na stene ali strop v domovih, v hotelih, galerijah, itd.
Dodatne podrobnosti
| Barva telesa izdelka | bela, črna |
|---|---|
| Mere | Ø59,5x197mm |
| Material | aluminij |
| Nastavek za sijalke | 1xGU10 |
| Začetni čas VKLOPA | takoj (0,1s) |
| Priključna napetost | AC220-240V |
| Delovno okolje med | -20°C in +40°C |
| IP ZAŠČITA | IP20 |
| Garancija (meseci-m) | 24m |
























