Talna svetilka 1xE27 za LED IP44 PANAMA
od 24,45 € Brez DDV: 20,04 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je talna vrtna svetilka, lepega dizajna, iz serije Panama. Ohišje je čudovite črne barve, izdelano iz kakovostnih materialov (Al + PC), odporno na vse vremenske razmere.
- Izbirate lahko med višino svetilke: 32cm ali 50cm.
- Za delovanje potrebuje eno LED sijalko z okovjem E27 z max. močjo 15W. Sijalka ni priložena.
- Je prahotesna in vlagoodporna, zato jo primerna tako za zunanjo kot notranjo razsvetljavo.
- Je elegantna zamenjava za tradicionalno osvetlitev.
- Poraba energije je do 80% manjša od standardnih luči.
- Zanjo je značilna preprosta konstrukcija in enostavna montaža.
- Je odlična za razsvetljavo zunanjega dela, kot so hiše, garaže, podjetja, terase, vrtovi, itd.
Iz te serije sta vam na voljo tudi stenski svetilki: enojna in dvojna.
Dodatne podrobnosti
| Barva telesa izdelka | črna |
|---|---|
| Mere | 325x80x80mm, 500x80x80mm |
| Material | Aluminij + PC |
| Kot svetilnosti | 360° |
| Priključna napetost | AC220-240V |
| Nastavek za sijalke | 1xE27 |
| IP ZAŠČITA | IP44 |
| Garancija (meseci-m) | 12m |





























