Viseča svetilka 1xE27 za LED IP20 CASCO
od 75,00 € Brez DDV: 61,48 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je stropna, elegantna viseča svetilka. Narejena je iz jekla, lesa in plastike.
- Opremljeno je z ohišjem na gibljivem kablu. Skupna dolžina svetilke je cca 85cm.
- Telo je opremljeno z držalom za eno E27 LED sijalko (maksimalna moč 15W). Sijalka ni priložena.
- Ohišje je kombinacija jekla in naravnega lesa.
- Izbirate lahko med naslednjimi barvnimi kombinacijami ohišja: črna+naraven les, bela+naraven les, črno-bela in belo-črna.
- Zaščita je IP20, kar pomen, da je primerna za notranje prostore, kjer ni vlage.
- Je elegantna zamenjava za tradicionalno osvetlitev navzdol.
- Poraba energije je do 80% manjša od standardnih luči.
- Pritrditev je zelo enostavna.
Namestimo jo lahko: v domovih, v restavracijah, v galerijah, v razstavnih prostorih na sejmih, v hotelih, itd.
Dodatne podrobnosti
| Barva telesa izdelka | belo-črna, črno-bela, bela+naravni les, črna+naravni les |
|---|---|
| Material | jeklo/les/plastika |
| Mere | 30×30×85cm |
| Mere ohišja | 14x30mm |
| Nastavek za sijalke | 1 x E27 |
| Priključna napetost | A220V-230V |
| IP ZAŠČITA | IP20 |
| Garancija (meseci-m) | 12m |



















































