Viseča svetilka 1xE27 za LED IP20 TRES
od 83,00 € Brez DDV: 68,03 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je stropna dizajnerska viseča svetilka, katere telo je posebne oblike in pritrjeno na jekleno tanko ogrodje. Skupna maksimalna dolžina svetilke je 130cm.
- Ohišje je izdelano iz kovine in opremljeno z držalom za eno E27 LED sijalko (max. moč 15W), ki je očem vidna. Sijalka ni priložena.
- Zaščita je IP20, kar pomen, da je primerna za notranje prostore, kjer ni vlage.
- Izbirate lahko med ohišjem bele ali črne barve.
- Je elegantna zamenjava za tradicionalno osvetlitev.
- Ko se sijalka iztroši, jo enostavno le nadomestite z drugo.
- Poraba energije je do 80% manjša od standardnih luči.
Namestimo jo lahko na strop prostorov, ki jih želimo vnesti posebno noto in dizajn: v domove, v galerije, v razstavne prostore, itd.
Dodatne podrobnosti
| Barva telesa izdelka | bela, črna |
|---|---|
| Material | jeklo |
| Mere | 33×33×130cm |
| Material ohišja | jeklo |
| Nastavek za sijalke | 1xE27 |
| Priključna napetost | A220V-230V |
| IP ZAŠČITA | IP20 |
| Garancija (meseci-m) | 12m |





































