-40%
LED solarni reflektor 10W 4000K+6000K 1500lm IP65 120° s senzorjem
Izvirna cena je bila: 67,00 €.40,00 €Trenutna cena je: 40,00 €. Brez DDV: 32,79 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Način delovanja:
privzeti način osvetlitve:ob mraku se samodejno vklopi, 3 ure sveti s 60% svetilnosti, nato preklopi v senzorski način. Z daljinskim upravljalnikom izberete želeni čas osvetlitve in svetlost.
Ko je v območju zaznano gibanje samodejno zasveti s polno svetilnostjo, nato po 30 sekundah brez gibanja spremeni svetlost na 5 %.
Značilnosti:
- je solarni reflektor, črne barve, telo pa je narejeno iz trpežne in kakovostne plastike (ABS+PC).
- Sveti v nevtralno beli ali hladno beli barvi svetlobe (4000+6000K), z močjo 10W in svetilnostjo 1500lm.
- Čas delovanja je do 60ur, čas polnjenja na sončni legi je 5-6 ur.
- Reflektor lahko nagibate pod kotom 60°, razpon svetilnosti je 120°.
- Ohišje je izdelano iz trpežne plastike (ABS+PC).
- Reflektor ima senzor gibanja PIR z visoko občutljivostjo na človeško gibanje .
- Reflektor se napaja s pomočjo solarne plošče s katero je povezan s 5m dolgim kablom.
- Pametni sistem upravljanja pomaga povečati učinkovitost polnjenja za 20%-30% (tudi po zimi in v oblačnih dneh
- Dimenzija solarne plošče je 220x185x22 mm. Dimenzija reflektorja je 121x134x31 mm.
- Izdelek ima visoko stopnjo zaščite proti vdoru vode in prahu (IP65).
- Zraven je priložen daljinski upravljalnik.
Namestimo ga lahko: na strtehe, nadstreške, stebre,…
Dodatne podrobnosti
| Svetilnost | 1500lm |
|---|---|
| Svetlobni tok | LED SMD |
| Barva telesa izdelka | črna |
| Material | ABS+PC |
| Kot svetilnosti | 120° |
| Barva svetlobe | nevtralno bela 4000K – 4500K, hladno bela 5500K – 6500K |
| Čas osvetlitve | max 60 ur |
| Senzor zaznavanja | PIR senzor, senzor za mrak |
| Razpon zaznavanja (m) | 6-8 m |
| IP ZAŠČITA | IP65 |
| Garancija (meseci-m) | 24m |












































