Akcija
LED pohištvena svetilka 9W 4000K 700lm DOLI
od Izvirna cena je bila: 27,90 €.25,00 €Trenutna cena je: 25,00 €. Brez DDV: 20,49 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- LED pohištvena svetilka DOLI je primerna za vgradnjo v prostore z večjo vlažnostjo, kot so kopalnice.
- Narejena je iz kakovostne plastike.
- Sveti z močjo 9W, s svetilnostj0 700lm, v nevtralno beli barvi svetlobe (4000K), pod kotom 140°.
- Je prahotesna. Primerna je tudi za vlažne prostore.
- Življenjska doba svetilke je cca. 35.000h.
- Opremljena je z visoko kakovostnimi LED diodami SMD za boljšo zanesljivost in daljšo življenjsko dobo.
- Oddaja veliko manj toplote, kot klasična halogena svetila.
- Poraba energije je do 80% manjša od standardnih luči.
- Pritrditev je zelo enostavna in prilagodljiva, saj jo lahko pritrdimo na več različnih načinov.
Dodatne podrobnosti
| Barva telesa izdelka | črna, krom |
|---|---|
| Moč | 9 W |
| Barva svetlobe | nevtralno bela 4000K – 4500K |
| Kot svetilnosti | 140° |
| Svetilnost | 700lm |
| Priključna napetost | 230V, 50Hz |
| Garancija (meseci-m) | 24m |
| IP ZAŠČITA | IP44 |


















