-14%
LED pohištvena svetilka 12W 4000K 840lm 500mm BESTA
Izvirna cena je bila: 34,99 €.29,99 €Trenutna cena je: 29,99 €. Brez DDV: 24,58 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je pohištvena svetilka.
- Narejena je iz kakovostnega aluminija in plastike.
- Mere: 500x128x51mm.
- Sveti z močjo 12W, s svetilnostj0 840lm, v nevtralno beli barvi svetlobe (4000K), pod kotom 110°.
- Je prahotesna. Primerna je tudi za vlažne prostore.
- Življenjska doba svetilke je cca. 25000h.
- Opremljena je z visoko kakovostnimi LED diodami SMD za boljšo zanesljivost in daljšo življenjsko dobo.
- Oddaja veliko manj toplote, kot klasična halogena svetila.
- Poraba energije je do 80% manjša od standardnih luči.
- Pritrditev je zelo enostavna in prilagodljiva, saj jo lahko pritrdimo na več različnih načinov.
- 3 načini namestitve: 1. Na ogledalu 2. Na površini (npr. pohištvo) 3. Na steno (nadometno)
Dodatne podrobnosti
| Moč | 12W |
|---|---|
| Energijska učinkovitost | G |
| Mere | 500x128x51mm |
| Material | ABS, Aluminij + PC |
| Svetilnost | 840lm |
| Kot svetilnosti | 110° |
| Barva svetlobe | nevtralno bela 4000K – 4500K |
| Poraba | 12kWh/1000h |
| Priključna napetost | 230V |
| Svetlobni tok | LED SMD |
| IP ZAŠČITA | IP44 |
| CRI (Ra) | 80 |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 25.000 h |
| Garancija (meseci-m) | 12m |
































