LED sijalka E27 A60 12W 1050lm 240° mikrovalovni senzor
16,31 € Brez DDV: 13,37 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Gre za 12W LED sijalko, ki ima znotraj vgrajen mikrovalovni senzor gibanja, ki je očem neviden.
Sveti v nevtralno beli barvi.
Takšna LED sijalka obstaja tudi s PIR senzorjem gibanja, ki je očem viden.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 12W |
|---|---|
| Energijska učinkovitost | F |
| Mere | Ø60×118 mm |
| Svetilnost | 1050lm |
| Kot svetilnosti | 240° |
| Kot zaznavanja senzorja | 180° |
| Barva svetlobe | nevtralno bela 4000K – 4500K |
| Poraba | 12kWh/1000h |
| Priključna napetost | AC220-240V |
| Senzor zaznavanja | mikrovalovni senzor |
| Prag delovanja senzorja | 10lx |
| Čas osvetlitve | 30-45s |
| Razpon zaznavanja | 8-10m |
| Zatemnilna | NE |
| IP ZAŠČITA | IP20 |
| Garancija (meseci-m) | 12m |













