Akcija
LED stenska 3,5W svetilka 4000k 245lm IP20 POLA
od Izvirna cena je bila: 23,90 €.16,99 €Trenutna cena je: 16,99 €. Brez DDV: 13,93 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je stenska svetilka, s pregibnim vratom in vgrajenim stikalom za VKLOP in IZKLOP svetilke.
- Sveti v nevtralno beli svetlobi (4000K), s svetilnostjo 245lm, pod kotom 120°.
- Izbirate lahko med belo ali črno barvo telesa.
- Zaščita je IP20, zato jo primerna za notranjo razsvetljavo oz. tam, kjer ni vlage.
- Opremljena je z visoko kakovostnimi LED diodami COB za boljšo zanesljivost in daljšo življenjsko dobo.
- Pritrditev na steno je zelo enostavna.
- Življenjska doba je cca 30.000h.
- Primerna je za namestitev v notranje prostore bivališč in drugih poslopij (npr.: na steno pri postelji, nad pisalno mizo, v dnevni pri sedežni, saj lahko služi tudi kot bralna lučka, itd).
Več o priklopu in delovanju si lahko pogledate na tem linku.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 3,5W |
|---|---|
| Barva telesa izdelka | bela, črna |
| Mere | 30x75x415 mm |
| Material | aluminij + akrilno steklo |
| Stikalo za VKLOP/IZKLOP | DA |
| Svetilnost | 245lm |
| Kot svetilnosti | 120° |
| Barva svetlobe | nevtralno bela 4000K – 4500K |
| Poraba | 3,5kWh/1000h |
| Priključna napetost | 230V |
| Svetlobni tok | COB |
| IP ZAŠČITA | IP20 |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 30.000 h |
| Garancija (meseci-m) | 12m |




















