Stenska svetilka 1xG9 za LED IP20 BLOCCO
od 57,38 € Brez DDV: 47,03 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- je daljša stenska svetilka, kvadratne oblike, katere telo je izdelano iz kvalitetnega aluminija in v notranjosti opremljeno z enim okovom za G9 LED sijalko (max. moč 12W). Sijalka ni priložena.
- Izbirate lahko med telesom bele, črne ali siva barve.
- Zaščita je IP20, kar pomen, da je primerna za notranje prostore, kjer ni vlage.
- Je elegantna zamenjava za tradicionalno osvetlitev.
- Poraba energije je do 80% manjša od standardnih luči.
- Pritrditev je zelo enostavna.
Namestimo jo lahko: v domovih, v klubih, v hotelih, itd.
Če želite vodoravno verzijo svetilke, vam bo mogoče všeč stenska iz serije LOBO.
Dodatne podrobnosti
| Oblika izdelka | kvadratna |
|---|---|
| Mere | 10×12×20cm |
| Barva telesa izdelka | bela, črna, siva |
| Material | aluminij |
| Nastavek za sijalke | 1xG9 |
| Priključna napetost | A220V-230V |
| IP ZAŠČITA | IP20 |
| Garancija (meseci-m) | 12m |





















































