LED svetilka 55W 4000K 8250 lm 150cm IP65 VILER
39,90 € Brez DDV: 32,70 € Brez DDV: 0,00 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
LED linearna svetilka je namenjena za osvetlitev garaž, delavnic, skladišč in industrijskih prostorov. Ima zaščito IP65, kar pomeni zaščito pred prahom in vodnimi curki ter je primerna tudi za vlažne prostore. Svetilka deluje na 220–240 V AC električno omrežje.
Opis:
- Je vodoodporna LED svetilka, katere telo je narejeno iz trpežne plastike.
- Primerna je za priklop 220-240V.
- Sveti z močjo 55W in s svetilnostjo 8250lm.
- Sveti v nevtralni (4000K) barvi svetenja.
- Mere svetilke: 1500x72x73mm.
- Namenjena je komercialni in domači uporabi.
Uporabljamo jih za osvetlitev tako manjših kot tudi večjih prostorov, kot so garaže, delavnice, kurilnice, hodniki, nadstreški, trgovine, skladišča, proizvodnje itd.
Svetilka je primerna za:
garaže
delavnice
skladišča
industrijske hale
zunanje pokrite prostore
Dodatne podrobnosti
| Moč | 55W |
|---|---|
| Energijska učinkovitost | C |
| Barva svetlobe | nevtralno bela 4000K – 4500K |
| Priključna napetost | AC220-240V |
| IP ZAŠČITA | IP65 |
| Garancija (meseci-m) | 24m |
| Kot svetilnosti | 120° |
| Poraba | 55kWh/1000h |
| Mere svetilke | 1500x75x70mm |
| Material | ABS + PC |
| Svetilnost | 8250 |
| Začetni čas VKLOPA | takoj (0,1s) |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 25.000 h |















