LED reflektor UFO 50-200W 120º IP65
od 62,40 € Brez DDV: 51,15 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Značilnosti:
- LED reflektor tako imenovan UFO je zelo kakovostne izdelave. Ima aluminijasto telo in steklen pokrov iz jasnega stekla, ki lahko prenese tudi izjemno nizke (-20°C) in visoke temperature (+50°C), UV sevanje ali druge škodljive vremenske razmere.
- Je vodoodporni stropni reflektor, z močjo od 50W do 200W in kotom svetilnosti 120°.
- Opremljeni so z visoko kakovostnimi LED SMD in COB diodami, kar omogoča boljše hlajenje in manj napak, s tem pa dolgo življenjsko dobo in za 80% nižjo porabo električne energije v primerjavi s starimi reflektorji.
- Imajo dolgo življenjsko dobo in močno svetilno učinkovitost.
- Ima črno barvo telesa.
- Obstaja v dveh barvah svetlobe: nevtralno beli (4500K) in hladno beli barvi (6000K).
- Hladna bela (6000-6500K) je primerna za kraje, kjer je potrebna večja pozornost in koncentracija (dvorane, skladišča itd.).
- Nevtralna bela (4000-4500K) je nekaj vmes in je najbolj podobna dnevni svetlobi.
- Primerni so za direkten priklop na 220-265V, zato so primerni za uporabo povsod, kjer je standardna priključna napetost (med cca. 220-265V).
- Zahvaljujoč kompaktnim dimenzijam se prilegajo tudi manj dostopnim mestom. Po pritrditvi na strop lahko prilagajamo njegovo dolžino kabla. Običajno so ti reflektorji brez vzdrževanja. Če jih postavimo v zelo zaprašeno okolje, jih lahko očistimo kar s curkom vode iz cevi.
- Življenjska doba je cca. 25000h.
- So izolirani na vlago, vodo, prah in praske (IP65-IP66), zato so primerni za osvetlitev tako v domovih, kot na zunanjih površinah. Npr. osvetlitev cerkva, dvoran, skladišč, javnih prostorov, parkirišč, panojev, stavb, skulptur, kuhinj itd.
Dodatne podrobnosti
| Energijska učinkovitost | E |
|---|---|
| Barva telesa izdelka | črna |
| Mere | 100W = 259x56mm, 150W = 309x56mm, 200W = 359x56mm, 50W = 210x56mm |
| Material | aluminij |
| Svetilnost | 100W = 10000lm, 150W = 15000lm, 200W = 20000lm, 50W = 5000lm |
| Kot svetilnosti | 120° |
| Barva svetlobe | nevtralno bela 4000K – 4500K, hladno bela 5500K – 6500K |
| Priključna napetost | AC220-265V |
| Svetlobni tok | SMD LED 2835 |
| IP ZAŠČITA | IP65 |
| Življenjska doba izdelka (ure-h) | 15.000 h |
| Garancija (meseci-m) | 24m |


























