LED svetilka 120cm 36W 3000lm IP65 antracit siva
od 18,45 € Brez DDV: 15,12 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Opis:
- Je prahotesna in vodoodporna LED svetilka, sodobnega dizajna, katere telo je narejeno iz aluminija, ohišje pa iz trpežne plastike.
- Primerna je za direkten priklop na 185-265V.
- Sveti z močjo 36W in s svetilnostjo 3000lm.
- Izbirate lahko med nevtralno (4000K) ali hladno belo (6500K) barvo svetenja.
- Mere svetilke: 1200x40x25mm.
- Namenjena je komercialni in domači uporabi.
Uporabljamo jih za osvetlitev tako manjših kot tudi večjih prostorov, kot so trgovine, skladišča, garaže, proizvodnje, hodniki, itd.
Takšna svetilka obstaja tudi v beli barvi in krajša 60cm.
Dodatne podrobnosti
| Moč | 36W |
|---|---|
| Mere | 1200x40x25 [mm] |
| Svetilnost | 3000lm |
| Barva svetlobe | nevtralno bela 4000K – 4500K, hladno bela 5500K – 6500K |
| Svetlobni tok | 76xSMD 2835 |
| Priključna napetost | AC185-265V |
| IP ZAŠČITA | IP65 |
| Garancija (meseci-m) | 12m |
| Opomba | Slike primerov so simbolične in se lahko razlikujejo od realnih (barva, natančna oblika, mere, itd). |





















