Kabel 5 žilni za RGBW LED trak 1m
od 1,28 € Brez DDV: 1,05 €
- Opis
- Dodatne podrobnosti
Opis
Gre za 5-žilni kabel, prereza 5×0,2 mm2, ki je namenjen za LED trakove RGBW (RGB + hladno bela barva).
Pri nas ga lahko kupite po metru.
Glede na to, kakšno količino kabla potrebujete, vam ponujamo različne cenovne ugodnosti, glede na količino.
Na voljo je:
- 1 meter traku,
- 10 metrov traku,
- 100 metrov traku.
Dodatne podrobnosti
| Predvidena uporaba | kabel za RGBW LED trak |
|---|---|
| Vrsta kabla | 5 – žilni |
| Količina | 1 meter, 10 metrov, 100 metrov |
| Material ohišja | PVC |
| Prevodnik | TC |
| Debelina kabla (mm2) | 0,2 mm |
| Izhodni tok (A) | 3A |
| Napetost (V) | 12V |
| Garancija (meseci-m) | 12m |













